Autoneum CZ s.r.o se zabývá seriovou výrobou dílů pro automobilový průmysl. Jedná se především o protihlukové izolace, kobercové, plastové díly a pěnové izolace.
Spolupracujeme se světovými výrobci automobilů, jako jsou BMW, Ford, Opel, Volvo, Suzuki, VW, Škoda Auto a s mnoha dalšími. Patříme do švýcarského koncernu Autoneum.

Náplň práce:

- kontrola plánu výroby a jeho dodržování
- uvolnění výroby na začátku směny a pravidelná kontrola v předepsaných intervalech
- zajištění dodržování technologické kázně na pracovišti
- organizování práce na pracovišti s cílem plnění produktivity týmu
- dodržovaní kvality a množství vyráběných dílů a vedení jejich důsledné evidence
- seřízení linky v případě problému
- programování nových projektů na linkách TC

Požadujeme:

- manuální zručnost, flexibilita
- zkušenost s obslouhou automatických linek výhodou
- praxe v oboru min. 1 rok
- automotive zkušenost výhodou
- praxe s obsluhou robotů výhodou
- ochota práce v třísměnném provozu

Nabízíme:

- nástup IHNED
- HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- práce v moderním a čistém prostředí
- možnost kariérního a odborného růstu
- bezplatná autobusová doprava firemním autobusem
- zvláštní příplatky
- příspěvek na stravování
- příspěvek na telefon
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na sportovní aktivity
- roční bonus za splnění pracovního fondu
- odměny při pracovních a životních jubileích

Kontakt

Autoneum CZ s.r.o.
Ing. Jana Czehowská
Telefon: +420 725 392 223

Naše závody

V České republice Autoneum působí v Pardubickém a Plzeňském kraji. Výrobní závody v BoruChocni se specializují na výrobu kobercových a plastových dílů, závod v Hnátnici vyvíjí a vyrábí formy pro všechny světové závody Autoneum, na kterých zpracováváme naše produkty. Celkově v České republice zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců.

A jak se u nás pracuje? Podívejte se na hodnocení našich současných i bývalých zaměstnanců na Atmoskop logo