Autoneum CZ s.r.o se zabývá seriovou výrobou dílů pro automobilový průmysl. Jedná se především o protihlukové izolace, kobercové, plastové díly a pěnové izolace.
Spolupracujeme se světovými výrobci automobilů, jako jsou BMW, Ford, Opel, Volvo, Suzuki, VW, Škoda Auto a s mnoha dalšími. Patříme do švýcarského koncernu Autoneum.

Závod nástrojárna Hnátnice /východní Čechy/, přední výrobce nástrojů na lisování dílů pro automobilový průmysl, hledá pracovníka na výše uvedenou pozici.

Zajímá tě strojařina a konstrukční prostředí? Pokud odpovídáš ano, čti dál.

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání technického smfěru
- znalost práce na PC, výhodou znalost CAD systému
- svědomitost, odpovědnost, pečlivost

Popis činnosti:

- zadávání kusovníků do ERP systému
- převody CAD dat mezi různými formáty a systémy
Místo pracoviště: Hnátnice
zkrácený úvazek, vhodné pro studenty dálkového studia či maminky s malými dětmi.

Nabízíme:

Navíc nabízíme bohatý program zaměstnaneckých výhod, například týden dovolené navíc, příspěvek na aktivní využití prac. doby až 18000,- ročně, roční bonusy za splnění cílů závodu, jazykové kurzy, příspěvek na sportovní vyžití, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování .../. Pracovní smlouva bude na začátku na dobu určitou.

Kontaktní adresa:

Autoneum CZ s.r.o., nástrojárna Hnátnice, 561 01 Hnátnice,
Š. Řeháková, tel. 465 515 203, 724 226 388, fax.: 465 515 247

Kontakt

Autoneum CZ s.r.o.
Šárka Řeháková
Telefon: +420 465  515 203, 724 226 388

Naše závody

V České republice Autoneum působí v Pardubickém a Plzeňském kraji. Výrobní závody v BoruChocni se specializují na výrobu kobercových a plastových dílů, závod v Hnátnici vyvíjí a vyrábí formy pro všechny světové závody Autoneum, na kterých zpracováváme naše produkty. Celkově v České republice zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců.A jak se u nás pracuje? Podívejte se na hodnocení našich současných i bývalých zaměstnanců na Atmoskop logo