Autoneum CZ s.r.o se zabývá seriovou výrobou dílů pro automobilový průmysl. Jedná se především o protihlukové izolace, kobercové, plastové díly a pěnové izolace.
Spolupracujeme se světovými výrobci automobilů, jako jsou BMW, Ford, Opel, Volvo, Suzuki, VW, Škoda Auto a s mnoha dalšími. Patříme do švýcarského koncernu Autoneum.

Náplň práce:

- udržování aktiuálního systému dodavatelů
- zakládání nových dodavatelů
- změny údajů
- generování a případné opravy objednávek
- kontrola a schvalování faktur vůči objednávkám
- údržba cen - přímý materiál
- analýza položek / cen
- aktivní komunikace (email, telefon) s cca 40 evropskými dodavateli na obalový materiál- vyjednávání obchodních podmínek
- komunikace s Autoneum pobočkami po Evropě
- reporting

Požadujeme:

- výborné komunikační schopnosti
- dobrá znalost angličtiny podmínkou
- logické myšlení
- samostatnost
- pečlivost
- práce s Excelem
- časová flexibilita

Nabízíme:

- nástup leden 2020
- 5 týdnů dovolené
- roční odměna
- unišeky 2.000,-Kč
- příspěvek na závodní stravování
- příspěvek na penzijní připojištění 3% z hrubé mzdy
- jazykové kurzy na pracovišti
- firemní program na výhodné telefonování i pro rodinné příslušníky
- odměny za odpracované roky a životní jubilea
- peněžitý bonus při narození dítěte a svatbě zaměstnance
- sportovní a společenské akce

Kontakt

Autoneum CZ s.r.o.
Jana Jandová
U Dvořiska 1721
565 01  Choceň
Česká republika

Naše závody

V České republice Autoneum působí v Pardubickém a Plzeňském kraji. Výrobní závody v BoruChocni se specializují na výrobu kobercových a plastových dílů, závod v Hnátnici vyvíjí a vyrábí formy pro všechny světové závody Autoneum, na kterých zpracováváme naše produkty. Celkově v České republice zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců.

A jak se u nás pracuje? Podívejte se na hodnocení našich současných i bývalých zaměstnanců na Atmoskop logo