Kdo jsme:

Společnost Autoneum CZ s.r.o se zabývá seriovou výrobou dílů pro automobilový průmysl. Jedná se především o protihlukové izolace, kobercové, plastové díly a pěnové izolace. Spolupracujeme se světovými výrobci automobilů, jako jsou BMW, Ford, Opel, Volvo, Suzuki, VW, Škoda Auto a s mnoha dalšími.

Pro závod v Boru u Tachova hledáme aktivní osobnost na pozici Inženýr/ka kvality

Místo pracoviště:

Bor - Nová Hospoda (okr. Tachov)

Co bude Vaším úkolem:

- identifikovat a analyzovat kvalitativní problémy ve spolupráci se interními odděleními a iniciace nápravných opatření
- komunikovat se zákazníkem pro zjištění jeho požadavků
- aplikovat specifické požadavky zákazníka do výroby
- vytvářet a udržovat akční plány
- budete odpovídat za analýzu a vyřešení zákaznických reklamací
- provádět systémové, procesní a výrobní audity
..a další úkoly podle aktuální potřeby projektů

Co byste měl/a splňovat:

- min. ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
- praxe na stejné pozici (v automobilovém průmyslu velkou výhodou)
- certifikát interního auditora výhodou
- znalost Aj nutností, NJ výhodou

Výměnou za to vše nabízíme:

- možnost podílet se na rozvoji nového závodu s aktivním využívání angličtiny
- vzdělávání a rozšiřování dovedností pro skutečné zájemce
- čisté a moderní pracovní prostředí
- motivační odměnový systém (vč. ročního bonusu)
- pestrý balíček benefitů (týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na aktivní využití pracovní doby, po 1 odpracovaném roce příspěvek na penzijní připojištění a mnohé další)

Kontakt

Autoneum CZ s.r.o.
Simona Lešáková

Naše závody

V České republice Autoneum působí v Pardubickém a Plzeňském kraji. Výrobní závody v BoruChocni se specializují na výrobu kobercových a plastových dílů, závod v Hnátnici vyvíjí a vyrábí formy pro všechny světové závody Autoneum, na kterých zpracováváme naše produkty. Celkově v České republice zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců.

A jak se u nás pracuje? Podívejte se na hodnocení našich současných i bývalých zaměstnanců na Atmoskop logo