Material planner

Autoneum CZ s.r.o se zabývá seriovou výrobou dílů pro automobilový průmysl. Jedná se především o protihlukové izolace, kobercové, plastové díly a pěnové izolace. Spolupracujeme se světovými výrobci automobilů jako jsou BMW, Ford, Opel, Volvo, Suzuki, VW, Škoda Auto a s mnoha dalšími.

Náplň práce:

- objednávky materiálu pro výrobu
- komunikace s dodavateli
- kontrola dodávek
- objednávání přepravy
- komunikace napříč společností

Požadujeme:

- min. středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
- praxe s plánováním materiálu ve výrobní společnosti nebo zkušenost z nákupu, zkušenost z automobilového průmyslu výhodou
- dobré oragnizační a komunikační schopnosti
- pokročilá znalost práce s PC (zejména MS Excel), znalost SAP výhodou
- velmi dobrá znalost AJ
- časová flexibilita
- pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

- zajímavou různorodou práci v prostředí nového závodu
- odpovídající mzdové ohodnocení
- bonusový systém (13. plat, týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na aktivní využití pracovní doby, po 1 odpracovaném roce příspěvek na penzijní připojištění atd.)

Informace o pozici

Místo pracoviště

24, 348 02  Bor-Nová Hospoda, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Autoneum CZ, s.r.o

Kontakt

Jana Hojdová
Telefon: +420 606 079 400

Autoneum CZ s.r.o.

závod Bor u Tachova

CTPark Bor - Nová Hospoda 24, hala B4
348 02 Bor u Tachova
Tel.: 00420 374 619 102
Fax.: 00420 374 619 112

Závod v Boru u Tachova je nejmladším závodem společnosti. Závod byl slavnostně otevřen v roce 2011. Vyrábíme kobercové díly pro výrobce automobilů BMW a Hyundai. Závod v Boru se velmi rychle rozvíjí a do budoucna se plánují i další projekty. V roce 2013 byl oceněn jako třetí nejlépe se zlepšující závod v rámci celé korporace Autoneum na celém světě a v roce 2014 dosáhl dokonce prvního místa. Závod je držitelem certifikátu ISO TS 16949.