Autoneum CZ s.r.o se zabývá seriovou výrobou dílů pro automobilový průmysl. Jedná se především o protihlukové izolace, kobercové, plastové díly a pěnové izolace.
Spolupracujeme se světovými výrobci automobilů, jako jsou BMW, Ford, Opel, Volvo, Suzuki, VW, Škoda Auto a s mnoha dalšími. Patříme do švýcarského koncernu Autoneum.

Elektrikář pro strojní údržbu _ NÁSTUPNÍ BONUS 50 000 Kč!!!

Náplň práce:

- zabezpečit spolehlivý chod výrobního zařízení - lisy a výrobní linky
- řešení aktuálních havárií ve výrobě
- provádění pravidelné údržby
- účast při modernizaci a vylepšování strojů

Požadujeme:

- min. SOU elektrotechnického směru
- §6 vyhlášky 50/1978 Sb.
- praxe v oboru výhodou
- práce ve vícesměnném provozu

Nabízíme:

- NÁSTUPNÍ BONUS 50 000 Kč
- ROČNÍ BONUS 30 000 Kč
- nástup IHNED
- HPP na dobu neurčitou - práce v moderním a čistém prostředí
- možnost kariérního a odborného růstu - možnost zaškolení ve školicím středisku Siemens, Bosch Rexroth
- k dispozici moderně vybavené zázemí sklad náhradních dílů, diagnostické přístroje
- možnost seberealizace
- bezplatná autobusová doprava firemním autobusem
- zvláštní příplatky
- příspěvek na stravování
- příspěvek na telefon
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na sportovní aktivity
- odměny při pracovních a životních jubileích

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Dvořiska 1721, 565 01  Choceň-Choceň, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Autoneum CZ s.r.o.

Kontakt

Klára Stündlová
Telefon: +420 800 250 011

závod Choceň

U Dvořiska 1721
565 01 Choceň
Tel.: 00420 465 732 111
Fax.: 00420 465 732 181
e-mail: chocen@autoneum.com

Závod v Chocni se zabývá sériovou výrobou dílů pro automobilový průmysl. Jedná se především o protihlukové izolace, kobercové, plastové díly a pěnové izolace. Spolupracujeme se světovými výrobci automobilů, jako jsou BMW, Ford, Rolls Royce, Volvo, Suzuki, VW, Škoda Auto a mnoha dalšími.